НАША ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ: ПОЯСНЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ВАШИХ ДАНИХ
Важливо розуміти, навіщо та як ми обробляємо ваші контактні дані.
НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ
На нашому сайті регулярно публікуються інформаційні матеріали та послуги, доступ до яких вимагає вказівки вашого імені, електронної пошти, та в деяких випадках – номера телефону. Номер телефону використовується виключно для інформування про початок подій, на які ви підписалися, а також для подяки за придбання продуктів або послуг. Ми категорично забороняємо нав'язливі телефонні дзвінки та розсилку спаму. Якщо ви надаєте нам дані інших осіб, обов'язково отримайте їхню згоду.
ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШІ ДАНІ
Ваші дані використовуються нами для наступних цілей:
  • Надсилання службових повідомлень
  • Обробка запитів у службі підтримки
  • Надання доступу до інформаційних продуктів та послуг
  • Запобігання та виявлення шахрайства
  • Розсилка новин та спеціальних пропозицій
КОМУ ДОСТУПНІ ВАШІ ДАНІ
Для поштових розсилок ми використовуємо спеціалізований сервіс, який обробляє персональні дані для своєчасної доставки листів.
ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ ІДЕНТИФІКАЦІЇ
Ми застосовуємо файли cookies - невеликі текстові файли, які допомагають нам адаптувати вашу взаємодію з сайтом та аналізувати вашу поведінку на ньому. Ви можете вимкнути cookies у налаштуваннях вашого браузера у будь-який час.
ДІТИ
Ми не збираємо інформацію про дітей спеціально. Якщо у нас є персональні дані про дитину віком до 14 років, ми видалимо їх на запит. Якщо вам менше 18 років, будь ласка, отримайте дозвіл батьків або опікунів перед наданням своїх контактних даних.
ВІДМОВА ВІД ПЕРЕДПЛАТИ
Якщо ви хочете відмовитися від наших розсилок, перейдіть за посиланням "Відписатися>>" наприкінці будь-якого листа.
ПИТАННЯ ТА ПРОБЛЕМИ
Якщо у вас виникли питання або проблеми, пов'язані з безпекою та зберіганням персональних даних, напишіть нам за адресою ping4win.com@gmail.com
БЕЗПЕКА
Ми регулярно дбаємо про те, щоб мінімізувати ризики втрати, крадіжки, знищення чи несумлінного використання ваших даних. Однак, ми не можемо гарантувати повну безпеку. Тому рекомендуємо вам надійно зберігати паролі від облікових записів та повідомляти нам про всі випадки порушення безпеки.
КОНТАКТИ
Email:
ping4win.com@gmail.com, ping4win.amz@gmail.com
Адреса:
Kharkov, st. Bohdana Khmelnitsky, 24
Телефонуйте нам:
+380 (95) 304 88 98
Повний спектр послуг для відкриття та розвитку бізнесу Amazon
©2024 Copyright
Made on
Tilda